Ana Sayfa   Ürünlerimiz Hakkımızda Referanslar Plaza Fotoğraflar

İletişim

Ürün Ara

 

 
     
     
 

 
     
   

 

AK & AY BÜRO MOBİLYALARI  Hizmet ve Ürün kalitesini ön planda tutan firmamızın başlıca hedefi Müşteri Memnuniyetidir....

Firmamız; VİP ofis koltuk takımları, ahşap ve metal makam koltukları, personel koltukları, bilgisayar koltukları, misafir ve bekleme koltukları ( ikili, ikili sehpalı ve üçlü ), konferans koltukları, sandalyeler, bar tabureleri, cafeterya sandalyeleri, okul ve dershane mobilyaları, hastane ve eczane mobilyaları, ofis mobilyaları ve iş hayatında oturma aksamıyla ilgili bir çok alanda hizmet vermektedir yapmaktadır.

Firmamız, kalite politikasının bir parçası haline gelen mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmaktadır.

AK & AY BÜRO MOBİLYALARI gelişen ve değişen teknolojik alt yapısıyla, tecrübeli kadrosuyla,  ofis mobilya ihtiyaçlarınızın çözümünde en iyi ürünü en uygun şekilde sunmaya devam edecektir.

AK & AY BÜRO MOBİLYALARI  farklılık ve yenilik arayanların tercih merkezi haline gelmiştir. Çünkü biz bildiğimiz işi yapıyoruz…
 

Genç Yönetim beyinlerinin verdiği güçle firmamızın her geçen gün gerek müşteri portföyünü, gerek ürün kalitesini ve gerekse hizmet anlayışını geliştirdiği tüm alanlarda gözlenmiştir.

Günümüze kadar çizgisini daima geliştiren şirketimiz son yıllarda kurumsallaşma adına ilk adımlarını atmış ve her geçen gün bünyesindeki birimleri güçlendirerek ürünlerini ve hizmetlerini müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz

 
 
 
   

Ak & Ay Büro ve Ev Mobilyaları
PLAZA: Adnan Menderes Bulvarı No:193 ELBİSTAN  MAĞAZA:Güneşli Camii Karşısı No:16 - 23 ELBİSTAN

TEL:0 344 415 38 92-  Akif Akkan 0 5445599118 - Aykut Akkan 0 5458952022     www.akayburo.com